Dlaczego Wirtualne Biuro jest wirtualne?

Dlaczego Wirtualne Biuro jest wirtualne?

To proste! Obsługa Twojej firmy może być dziecinnie prosta, a szereg czynności z nią związanych może odbywać się wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Na pakiet usług związanych z szeroko pojętym Wirtualnym Biurem składają się między innymi: Wirtualny Adres, obsługa do korespondencji przychodzącej (w dowolnej formie), obsługa korespondencji wychodzącej (zazwyczaj raz na dany okres – tydzień, miesiąc), obsługa rozmów telefonicznych, prowadzenie czynności wskazanych przez Klienta. Zależnie od potrzeb firmy, usług tych może być znacznie więcej.

Oferta Wirtualnego Biura

dedykowana jest wszystkim tym, którzy pragną znacząco zredukować koszty prowadzonego przez siebie przedsiębiorstwa. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców naszej stolicy – Warszawy, ale są też klienci z innych miast całej Polski. Usługa Wirtualnego Biura z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Wszystko dlatego, że ludzie pragną realnie zaoszczędzić – poczuć, że pieniądze, które dotychczas wydawali, mają w swojej kieszeni. Nie jest powiedziane, że rozwiązanie to przyciąga wyłącznie początkujących przedsiębiorców. Wiele lat prowadzenia działalności w Warszawie pozwoliło nam zaobserwować, że coraz częściej decydują się na nie małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wirtualne Biuro to nie tylko redukcja kosztów prowadzenia firmy do minimum. To również możliwość ograniczenia czasu, przeznaczanego na obsługę formalności związanych z biurem. Zlecając czynności żmudne, nudne, a także czasochłonne firmie zewnętrznej, mamy pewność, że wszystko będzie „dopięte na ostatni guzik”. Mimo, że wynajęta przez nas firma odpowiedzialna jest za wiele ważnych kwestii, koszty z tym związane są dużo niższe, aniżeli w przypadku zatrudniania profesjonalnej kadry pracowniczej.

Tower Office

Plac Bankowy 2,
00-095 Warszawa

© by Tower Office | Projekt i wykonanie: ImagineSoft